GÜNCEL
Küçükçekmece Belediyesi Hayat Dergisi

KIŞ SPOR OKULLARINA KAYITLAR BAŞLIYOR

 

“Sporda kaybeden yoktur, spor yapan kazanır” bilinciyle spor alanındaki hizmetlerine devam eden Küçükçekmece Belediyesi kış spor okullarının startını veriyor.

2005 yılından bu yana Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen kış spor okulları, bu yıl da 1000 öğrenciye futbol, basketbol, voleybol, taekwando, karate  ve jimnastik olmak üzere 6 farklı kategoride eğitim verecek.

Bu sayede çocuklar ve gençler; çevreden edinilebilecek zararlı alışkanlıklardan uzak tutularak, boş zamanlarını en verimli şekilde spor yaparak geçirme imkânı bulacak. Sporda alt yapıya önem veren Küçükçekmece Belediyesi’nin yaz ve kış spor okullarından günümüze dek toplamda 23 bin öğrenci yararlandı.

 SPOR ÇALIŞMALARI 4 AY SÜRECEK

21 Ocak 2012 tarihinde start verecek olan kış spor okullarının kayıtları, 2 Ocak 2012 Pazartesi günü başlayacak. Kayıtlar Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Binası C Kapısından yaptırılacak. Başvuru için gerekli evraklar: 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, sağlık Raporu, ikametgah ve kayıt formunda ilgilisi tarafından onaylanması gereken veli muvafakatnamesi.

Bu branşlarda eğitim görecek tüm öğrencilere Küçükçekmece Belediyesi tarafından eşofman takım, bere ve çanta hediye edilecek. Kış spor okulları 21 Mayıs 2012 tarihinde sona erecek.

BAŞVURU FORMU

 

Fotoğraf Galerisi

 

En Son Küçükçekmece Belediyesi Haberleri

Haberler

Tüm Küçükçekmece Belediyesi haberleri için tıklayınız...

360° Belediyecilik
Küçük İstanbul